0549 310 64 89
7 Gün 24 Saat Bizi Arayıp; Destek Alabilirsiniz! HEMEN ARA!
//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/facebook-reklamlari.png

Facebook Reklamları (Sponsorlu Gönderiler)

Facebook günümüzde en çok kullanıcıya sahip ve en aktif sosyal medya servisidir. Bu nedenle Facebook reklamları, en önemli reklam birimleri arasındadır.
Gönderilerinizi öne çıkarma, sayfanızın takipçi sayısını arttırma, web sitenize ziyaretçi çekme ve ürünlerinizi, hizmetinizi pazarlamanın en kolay yollarından biri facebook reklamlardır!

  • Yeni Takipçilere Sahip Olun!
  • Gönderileriniz Beğeni, Yorum ve Paylaşım Alsın!
  • Potansiyel Müşteriler Elde Edin!
  • Satışlarınızı Arttırın!

POPÜLER FACEBOOK REKLAM TÜRLERİ

En çok kullanılan ve verim elde edilebilen facebook reklam türleri...
Diğer facebook reklam türleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
google maps konum ekleme
Amacınıza Uygun Hedef Kitle Belirleme!

Satışını, hizmetini veya tanıtımını yaptığınız ürünün, hizmetin gereksinimlerine göre belirlenen yaş, cinsiyet, ilgi alanı ve coğrafi konum belirlenen size özel hedef kitleler ile müşteri ve ziyaretçi bulmada nokta atışı sonuçlar elde edin!

Icon box image
İşletmenizi Büyütecek Reklam Stratejileri!

Verilen reklamın türü ne olursa olsun, takipçilerinizde, gönderi etkileşimlerinizde ve web sitenize çekeceğiniz ziyaretçilerde büyük oranda bir artış meydana gelecektir. İşletmenizin tanıtımı ve reklamı için en çok kullanılan sosyal ağ olan facebookta reklam vermeyi deneyin!

Icon box image
Aylık Raporlanan Reklam Analizi!

Verilen tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi reklamların geri dönüşü, satış oranları, beğenmeler, etkileşimlerin hepsini aylık olarak sizlere raporluyor, gelişmiş analiz sistemiz ile sizin ve işletmeniz için en uygun olan stratejiyle yola devam ediyoruz!

Icon box image
7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek

Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, bütçe yükseltme veya azaltma, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi işlemleriniz için sadece bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden ücretsiz destek alabilirsiniz...

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/Manage-pages-Business-manager.png

Kolay Kullanılabilir, Şeffaf Arayüz!

Facebook ADS Reklam hizmetimizde, kendi kullandığımız facebook business manager arayüzünü sizlerle paylaşıyoruz. İster akıllı telefonunuza facebook reklam uygulamasını indirerek, isterseniz de bilgisayarınızdan yapılan tüm harcamaları, tıklamaları ve gösterimleri online olarak görebiliyorsunuz.
Sizlerin güvenini kazanmak ve birlikte çalışabilme imkanını bulabilmek adına tüm harcama ve dönüşümler şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşılıyor!

Minimum Maliyet, Maksimum Performans

Doğru Facebook reklamı verebilmek, uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir iştir. Aksi halde reklamlarla kazanç sağlayayım derken, reklamlar yüzünden zarar edebilirsiniz.
8 Dijital Reklam Ajansı Google tarafından onaylanmış; Google Partner bir ajansdır.Bunun yanı sıra Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi sosyal ağlarda da reklam verme ve yönetim konusunda uzman bir ekibe sahiptir.

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/facebook-reklam-verme.png
8 Dijital Reklam Ajansı

Facebook'ta reklam mı vermek istiyorsunuz?
0549 310 64 89 numaralı telefondan veya info@8ajans.com mail adresinden bizlere ulaşarak; detaylı bilgi alabilirsiniz...