0549 310 64 89
7 Gün 24 Saat Bizi Arayıp; Destek Alabilirsiniz! HEMEN ARA!
//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/adwords-reklam.png

Google Adwords Reklam Verme Konusunda Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

En Düşük Maliyetlerle, En Yüksek Tıklama Oranı!
Eğer aradığınız tam olarak buysa; Doğru adrestesiniz!
8 Dijital Reklam Ajansı; Google Partner onaylı, sizlerin ihtiyaçlarına en uygun maliyetlerle çözüm bulan bir dijital reklam ajansıdır...

  • Düşük Tıklama Başı Maliyetlerle, İlk 3 Sıra Garantisi!
  • Her Anahtar Kelime İçin Farklı Kampanya Ve Reklam Grupları!
  • Kolay Kullanılabilir, Şeffaf Google Adwords Arayüzü!
  • 7/24 Ücretsiz, Telefon Desteği!

GOOGLE ADWORDS REKLAM TÜRLERİ

Tüm Google Adwords reklam türleri için, tek bir adres: 8 Ajans!
Icon box image
Daha Fazla Tıklama Alın!

Türkiye'de internet kullanıcılarının %82'si bir hizmet veya ürün almadan önce internetten araştırma yaparak satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Pazarlama ve satış işlemlerinde ise firmalarından bu payın en büyük kısmını arama sonuçlarının ilk 3 sırasındaki işletmeler alıyor!

Icon box image
En Düşük TBM'ler ile En Fazla Tıklama!

8 Ajans olarak sizlere, düşük maliyetlerle en fazla tıklama alma garantisinin yanı sıra; İlk 3 sırada olma garantisi de veriyoruz! Doğru planlanmış anahtar kelime stratejiler ile bugüne kadar hizmet verdiğimiz onlarca müşterimiz satışlarını ortalama %90 oranında arttırdı!

Icon box image
Her Anahtar Kelime Türüne Göre, Farklı Reklam Grupları!

Her anahtar kelime veya kelime gruplarına göre; farklı reklam grupları ve kampanya sistemi ile çalışmaktayız. Böylece hangi anahtar kelimeden en çok tıklama aldığımızı görebiliyor ve sonraki işlemlerde bunu baz alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Icon box image
7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek

Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, bütçe yükseltme veya azaltma, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi işlemleriniz için sadece bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden ücretsiz destek alabilirsiniz...

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/adowrdss.png

Kolay Kullanılabilir, Şeffaf Arayüz!

Google Adwords Reklam hizmetimizde, kendi kullandığımız adwords arayüzünü sizlerle paylaşıyoruz. İster akıllı telefonunuza adwords uygulamasını indirerek, isterseniz de bilgisayarınızdan yapılan tüm harcamaları, tıklamaları ve gösterimleri online olarak görebiliyorsunuz.
Sizlerin güvenini kazanmak ve birlikte çalışabilme imkanını bulabilmek adına tüm harcama ve dönüşümler şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşılıyor!

Google Adwords; Uzmanlık Gerektirir!

Doğru Google Adwords reklamı verebilmek, uzmanlık ve profesyonellik isteyen bir iştir. Aksi halde reklamlarla kazanç sağlayayım derken, reklamlar yüzünden zarar edebilirsiniz.
8 Dijital Reklam Ajansı Google tarafından onaylanmış; Google Partner bir ajansdır.Bunun yanı sıra "Çevrimiçi online pazarlama" eğitimini başarıyla tamamlamış, sertifika almaya hak kazanmış bir ekipten oluşmaktadır.

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/partner8ajans.png
Call to action image

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?
0549 310 64 89 numaralı telefondan veya info@8ajans.com mail adresinden bizlere ulaşarak; detaylı bilgi alabilirsiniz...