0549 310 64 89
7 Gün 24 Saat Bizi Arayıp; Destek Alabilirsiniz! HEMEN ARA!
//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/social-banner.png

Sosyal Hesaplarınız; Sosyal Olsun!

Sosyal medya; Dünya'da hızla popülaritesi artan ve gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan dijital ortamlardır. İşletmeler, kişiler ve devlet kurumları tarafından bile sıkça kullanılan sosyal medya hesapları işletmenizi veya sizi tanınır yaparak, bilinirliğinizi arttırmanın en uygun yoludur!

  • Gündeme Uygun Etiketlerle; Sosyal Hesaplarınız Artık Daha Sosyal!
  • Sürekli ve Aktif Paylaşımlarla; Takipçi, Beğeni, Yorum ve Paylaşımlarınızı Arttırın!
  • Tüm Sosyal Hesaplarınızı Birbiri İle Bağlantılı Hale Getirerek, Tek Platformdan; Tüm Platformlara Anında Gönderi!

SOSYAL MEDYA YÖNETİM ALANLARIMIZ

Aşağıda en popüler sosyal medya hesapları yer almaktadır. İsteğinize bağlı olarak diğer platformlarla da size uygun bir hizmet sunabiliriz!
Icon box image
Tüm Hesaplarınız; Birbiri İle Bağlantı Halinde!

Dünya'da milyarlarca kullanıcı kitlesine ulaşan sosyal medya platformları her geçen gün bu kitleyi daha da büyütmektedir. Firmanız veya markanız için var olan sosyal medya hesaplarının yönetimi ise sizler için zahmetli ve dolayısıyla maliyetli olabilmektedir. Bu kargaşayı çözüme kavuşturmanın en kolay yolu ise sosyal medya hesaplarınızı birbirine bağlayarak; A Hesabından paylaşılan gönderiyi, tüm diğer sosyal medya hesaplarında da yayınlamak olacaktır. Bu sayede hem zamandan hem de eleman maliyetinden kurtulmuş olacaksınız!

Icon box image
Etkileşim Sayınızı Arttırın!

Sosyal hesapların olmazsa olmazı: Etkileşimlerdir. Paylaştığınız gönderiler takipçileriniz ve hayranlarınız tarafından ilgi görmüyor, beğenilmiyorsa bir yerlerde bir hata yapıyorsunuz demektir. 8 Dijital Reklam Ajansı ile sosyal medya hesaplarınızdaki beğeni, yorum ve paylaşım sayınız artacak; Takipçi ve hayran kitleniz çoğalacaktır. Bu da markanıza ve size değer katarak, bilinirlik oranınızı arttıracaktır...

Icon box image
Sosyal Medya Takip Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızda gönderi ve etkileşimlerin yanı sıra, takip yönetimini iyi yapıp analizlerle güçlendirmeniz de başarıya ulaşmanızda en önemli faktörlerden biridir. Gelişmiş sosyal medya takip yönetimi sistemimiz ile sosyal medyanızda saat, gün, hafta ve aylık olarak analiz ediyor, sizlere raporluyoruz!

Icon box image
Önemli Günlerde, Size Özel İçerikler!

Önemli gün ve zamanlarda firmanız veya markanız için özel olarak, grafik ekibimiz tarafından tasarlanan gönderi paylaşımını sizler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu içerikler tüm sosyal medya ortamlarında takipçileriniz ile aranızdaki bağı güçlendirerek, markanızı daha tanınır hale getirecektir. Kim bilir, belki de bir gönderiyle fenomen olursunuz!

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/Social-Media-Management-header.png

Sosyal Medya İle Marka Değeriniz Artsın!

Gelişmiş Marka Tanıtım hizmetimiz ile sosyal medya ortamlarında da sizi ve markanızı bilinir hale getirelim!

Kaliteli içerikler, rakiplerinizi kıskandıracak tasarımlar ile sosyal medya hesaplarınızla rakiplerinize fark atın!

Performansınızı Yükseltin!

Sosyal medya hesaplarınızdaki başarınız ile, firma veya markanızın bir çok alanda performansını yükseltin!
Marka bilinirliği, satışlar, web site trafiğiniz ve en önemlisi verdiğiniz hizmetin, sattığınız ürünlerin performansının artışına şahit olacaksınız!

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2018/02/sosyalmdyaanalz.jpg
Call to action image

Sosyal Medya Yönetimine Mi İhtiyacınız Var?
0549 310 64 89 numaralı telefondan veya info@8ajans.com mail adresinden bizlere ulaşarak; detaylı bilgi alabilirsiniz...