0549 310 64 89
7 Gün 24 Saat Bizi Arayıp; Destek Alabilirsiniz! HEMEN ARA!
//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1.png

Web Tasarım 'da Yenilikçi Olmak İstiyorsanız, Doğru Adrestesiniz!

8 Dijital Reklam Ajansı sizlere uygun fiyatlarla; Profesyonel ve rakiplerinizi kıskandıracak web tasarım hizmetleri sunuyoruz.
Sektörünüze veya hizmetinizin içeriğine özel tasarımlar, görseller ve metinlerle; Rakiplerinizden bir kaç adım önde olun!

  • Tamamen Sektörünüze ve İşletmenize Özel Tasarım!
  • Her Cihaza Uyumlu, Responsive Web Siteleri!
  • Bol İçerik ve Görsellerle Zenginleştirilmiş, Seo Ayarları Yapılmış Siteler!
  • Sektörünüzde Sizi En Üst Sıralara Taşıyacak, Rakiplerinizi Kıskandıracak Web Siteleri!

SOSYAL MEDYA EKLENTİLERİ

Web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız arası bağlantılar ile; Tüm hesaplarınız doğrudan web sitenize bağlı!
Icon box image
Dijital Dünya'da ki Yerinizi Alın!

Gıda alışverişinin bile internet üzerinden yapıldığı günümüzde; Neredeyse her firma ve işletme bir web sitesine sahip! 8 Ajans tarafından sizlere; işletmenize veya hizmetinize uygun logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, işletme için sosyal medya hesapları ve başlangıç paketi SEO hizmeti sunulmaktadır. Sizde en uygun fiyatlarla profesyonel bir web sitesi yaptırmak ve işlerinizi arttırmak, işletmenizin kalitesini yükseltmek istiyorsanız; 8 Ajans size hem site kurulumunda, hem de kurulumdan sonra 7 gün 24 saat destek vermeye hazır!

Icon box image
Sosyal Ağlar İle Marka Değeriniz Artsın!

Web sitelerinin yanı sıra bilinirliğinizi arttırmanın bir diğer yolu da sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medyanız ve web sitenizin birleştirilmesi, yani birbirlerine entegre edilmesi halinde ise rakiplerinizden bir kaç adım önde olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. 8 dijital reklam ajansı, web tasarımın yanında sizlere ücretsiz olarak profesyonel sosyal medya hesapları hizmeti sunmaktadır. Profil fotoğrafında logonuz, kapak fotoğrafında ise işinizi anlatan bir görsel olsun!

Icon box image
Google'da İlk Sayfa Garantisi!

Firmanızın ismini Google ve diğer arama motorlarına yazdığınızda ilk sayfada çıkmıyor mu? 8 Ajans sizlere kurduğu tüm web sitelerinde Google ve diğer arama motorlarının ilk sayfa garantisini veriyor! Site içi seo ve site dışı seo avantajları ile web siteniz Google'da adım adım ilk sıraya yükselin!

Icon box image
7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek

Site kurulumunuzdan sonra, web sitenizin tüm bakım, yedekleme, güncelleme ve içerik düzenleme hizmetleri tarafımızdan sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Farklı firmaların aylık veya yıllık bakım çalışması adı altında sizden talep ettiği ücret; 8 Ajans'ta yok! Yıllık olarak sadece domain ve hosting paketi yenileme ücreti ödersiniz...

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-1-1.png

Farklı Düşün, Mükemmeli Yap!

Evet! Tam olarak böyle düşünüyoruz. Web sitenizin logo ve grafik tasarımlarından, sayfa yapılarına, sayfa yapılarından içerikte kullanılan görsel ve metinler tamamen %100 size özel üretilmektedir. Bu da hem arama motorlarının sitenizi optimizasyonu açısından hem de rakiplerinizden farklı olmanız açısından sizi bir kaç adım öteye taşıyacaktır!

Profesyonel ve hatasız çalışan yazılımlar, kaliteli ve göze hitap eden tasarımlar, farklı ve özgün içerikler ile markanız değerlensin!

Her Cihaza Uyumlu, Mobil Dostu Siteler!

Yaptığımız web siteleri farklı çözünürlüklere uygun olarak tasarlanmaktadır.
Masaüstü bilgisayarlardan, laptoplara, laptoplardan tabletlere ve her marka model akıllı cep telefonlarına varana kadar web siteniz otomatik olarak boyutlandırılır.
Arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından çok önemli bir kriter olan responsive tasarımlar; Web sitenizi ve dolayısıyla markanızı arama motorlarında en üst sıralara taşıyacaktır!

//www.8ajans.com/wp-content/uploads/2016/07/service-detail-2-2.png
Call to action image

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?
0549 310 64 89 numaralı telefondan veya info@8ajans.com mail adresinden bizlere ulaşarak; detaylı bilgi alabilirsiniz...